O NAS – STRATOS MANAGEMENT

STRATOS MANAGEMENT Sp. z o.o. to firma doradcza świadcząca usługi w obszarze transakcji kapitałowych, pozyskania finansowania, jak również w obszarze doradztwa finansowo-ekonomicznego.

Stratos Management została założona przez osoby, które zdobywały doświadczenie, pracując dla dużych i uznanych firm konsultingowych oraz przy realizacji ponad 100 projektów, w tym projektów pozyskania inwestora, sprzedaży spółek, a także badania due diligence. Członkowie naszego zespołu posiadają doświadczenie i kompetencje w obszarach finansowym, prawnym i podatkowym. Zdobywaliśmy doświadczenie, pracując przez wiele lat w największych globalnych firmach doradczych.

Naszym celem jest wspieranie właścicieli oraz zarządów firm przy pozyskaniu finansowania, rozwiązywaniu problemów z sukcesją właścicielską czy realizacji strategii rozwoju poprzez połączenie z inwestorem strategicznym. Realizujemy również projekty po stronie inwestorów (zarówno strategicznych, jak i kapitałowych), wspierając ich w procesie przejęć czy też świadcząc kompleksowe usługi due diligence. Współpracujemy także z grupą inwestorów indywidualnych, dla których poszukujemy ciekawych okazji inwestycyjnych.

Każdy projekt jest realizowany bezpośrednio przez Partnerów firmy, jednak posiadamy szerokie grono współpracowników, dlatego jesteśmy w stanie obsłużyć kompleksowo duże procesy fuzji i przejęć. Podstawową zasadą, którą kierujemy się w pracy, jest dogłębne poznanie klienta i zrozumienie jego potrzeb. Nasi klienci doceniają wysoki poziom zaangażowania i profesjonalizmu w ramach świadczenia usług.

Poza usługami transakcyjnymi zajmujemy się również doradztwem finansowo-ekonomicznym. Dzięki doświadczeniu zdobytym w kilkudziesięciu różnych branżach doradzamy przy kwestiach zwiększania wartości firmy i kształtowania strategii, jak również w bieżących procesach zarządczych.

ZESPÓŁ – POZNAJ NAS

maciej-smok-adwokat

MACIEJ SMOK

Adwokat, partner w Kancelarii Adwokackiej,
współzałożyciel Stratos Management

Łukasz Gądek, biegły rewident, współzałożyciel Stratos Management

ŁUKASZ GĄDEK

Biegły rewident, współzałożyciel Stratos Management

Maciej Smok Adwokat, Partner w Kancelarii Adwokackiej, współzałożyciel Stratos Management

PRZEMYSŁAW DYBAŁA

Licencjonowany doradca podatkowy